Nie odmawiamy jednak profesjonalnej pomocy także osobom i firmom pochodzącym z innych miast, zwłaszcza jeśli są to duże aglomeracje miejskie oraz kurorty turystyczne. Doskonale rozumiemy problemy właścicieli nieruchomości z trudną sytuacją prawną i dokładamy wszelkich starań, aby je efektywnie rozwiązać. W kręgu naszego zainteresowania leżą różnego rodzaju mieszkania, m.in.:

  • z lokatorami,
  • z komornikiem,
  • z dożywociem,
  • ze służebnością osobistą,
  • obciążone zadłużeniem

Zależy nam na jak najszybszej finalizacji transakcji. Dlatego przejmujemy na siebie wszelkie formalności z nią związane.

Skupujemy nieruchomości z trudną sytuacją prawną

Dla zatrudnianych przez nas specjalistów nie ma znaczenia, czego dotyczy trudna sytuacja prawna sprzedawanej nieruchomości. Oferujemy skup lokalu za gotówkę w bardzo atrakcyjnej dla dotychczasowego właściciela cenie. Dbamy o wszystkie zobowiązania finansowe naszych klientów, umożliwiając np. szybką spłatę długu albo uregulowanie niejasnego statusu własności bądź współwłasności apartamentu. Zależy nam na transparentności przebiegu transakcji. Dlatego przy jej realizacji korzystamy z profesjonalnej opieki notarialnej. Wyceny mieszkania dokonujemy na podstawie przekazanych nam przez Ciebie danych. Nie musisz osobiście odwiedzać siedziby naszego biura. Wystarczy, że dostarczysz nam wszelkie niezbędne dane w trakcie rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem wiadomości mailowej. Prześlemy Ci przygotowaną propozycję cenową w ciągu maksymalnie kilku godzin od nawiązania kontaktu z firmą. Do skupu nieruchomości z trudną sytuacją prawną dojdzie tylko po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków obustronnej umowy.

Nie znasz statusu prawnego mieszkania? Pomożemy!

Jesteśmy nastawieni na szybkie i sprawne działanie. Jeśli nie wiesz, jaki jest status własności lokalu, pomożemy Ci w jego ustaleniu. Bierzemy czynny udział w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do realizacji transakcji. Firma funkcjonuje w pełni legalnie. Załatwiamy wszystkie formalności, bazując przy tym na aktualnie obowiązujących przepisach prawa. Nie chcemy narażać klientów na nieprzyjemności związane z ewentualnymi nieprawidłowościami pojawiającymi się przy skupie nieruchomości z trudną sytuacją prawną. Dlatego nad przebiegiem całej operacji kupna-sprzedaży lokalu czuwa doświadczony prawnik.

Skupujemy nieruchomości – zaufaj profesjonalistom!

Dla nas – tak jak dla Ciebie – liczy się przede wszystkim czas. Nie chcemy go tracić na niepotrzebne rozważania, czy warto wejść w daną inwestycję. Wierzymy, że także mieszkania obciążone określonymi w prawie wadami mogą przynosić znaczący zysk gotówkowy. Dlatego decyzję o ich nabyciu podejmujemy maksymalnie w ciągu kilku godzin. Przelew wysyłamy błyskawicznie po podpisaniu aktu notarialnego.

Lat doświadczenia

Zakończonych transakcji

Zadowolonych klientów