Skutecznie pomagamy dłużnikom w definitywnym pozbyciu się ciążącego na nich zobowiązania finansowego. Współpraca z nami to pewny zysk dla Ciebie. Dzięki nam szybko i bez zbędnych formalności pomnożysz swój kapitał i unikniesz jednocześnie strat pieniędzy spowodowanych zaniżeniem faktycznej wartości rynkowej nieruchomości z obciążeniami komorniczymi, która w wyniku zawartej pomiędzy nami umowy stanie się przedmiotem skupu dokonanego przez firmę Smart State.

Skupujemy nieruchomości z obciążeniem komorniczym

Dla nas skomplikowana sytuacja prawna budynku czy lokalu zajętego przez komornika nie stanowi najmniejszego kłopotu. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak sobie poradzić z tym problemem. Nie ma znaczenia, gdzie znajduje się dany obiekt budowlany czy apartament. Zajmujemy się skupem nieruchomości z obciążeniami komorniczymi zlokalizowanych zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i w dużych aglomeracjach miejskich i kurortach turystycznych. Decyzję o zakupie danego dobra nieruchomego podejmujemy w ciągu kilku minut. Wycenę domu lub mieszkania przygotowujemy w ciągu kilku godzin. Nie musisz obawiać się, że zaproponowane przez nas stawki będą zaniżone w porównaniu do faktycznej wartości rynkowej nieruchomości z obciążeniami komorniczymi podlegającej skupowi. Naszym klientom oferujemy zawsze uczciwe, adekwatne do danych okoliczności, kwoty. Po zawarciu obustronnego porozumienia wypłacamy umówioną należność gotówką lub przelewem. O formie spłaty zobowiązania decydujesz samodzielnie jako nasz klient.

Rozwiązujemy problem sprzedaży mieszkań z zajęciem komorniczym

Lokale wystawione na licytację przez komornika zazwyczaj mają bardzo skomplikowaną sytuację prawną. Taki stan rzeczy zniechęca wielu potencjalnych nabywców do zakupu danego mieszkania. Zdajemy sobie sprawę, że dłużnicy potrzebują szybkiej pomocy. Dlatego nie zwlekamy z udzieleniem im wsparcia finansowego. Wskazujemy naszym klientom, jakich dokumentów potrzebują do finalizacji transakcji skupu nieruchomości z obciążeniami komorniczymi oraz bierzemy czynny udział w ich kompletowaniu. Pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji nie tylko w dni robocze, ale także w weekendy i święta. Możesz z nami skontaktować się o dowolnie wybranej porze. Przy kompleksowym wsparciu ze strony ekspertów z firmy Smart State szybko i efektywnie pozbędziesz się zadłużenia oraz przykrych sytuacji z nim związanych. Ustalona kwota należności trafi na Twoje konto w ciągu 24 godzin od nawiązania z nami kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Lat doświadczenia

Zakończonych transakcji

Zadowolonych klientów