Czy można skupić nieruchomość z lokatorami w Warszawie

Analizując obowiązujące w Polsce przepisy, procedura skupu mieszkania z lokatorem jest w pełni legalna. Gdy jesteś właścicielem nieruchomości, którą ktoś wynajmuje, masz prawo ją sprzedać. Przyjęło się jednak, że to trudne zadanie, ponieważ wielu inwestorów obawia się wszelkich obciążeń. Jednak my radzimy sobie w tej sytuacji i chętnie wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych taką transakcją.

W stolicy jest to szczególnie interesujący temat, ponieważ budynki mieszkalne pod wynajem są standardem praktycznie na każdym osiedlu. Wiemy o zapotrzebowaniu na nasze profesjonalne usługi i zapewniamy profesjonalizm w ramach każdej współpracy. Propozycja skupu, nawet jeżeli nieruchomość jest zamieszkana przez lokatora, pozostaje w pełni legalna i dopuszczana przez polskie przepisy. Z naszej strony możesz liczyć na w pełni transparentne i rzetelne podejście do niezbędnych formalności.

Jakie nieruchomości skupujemy z lokatorami

Ponad 100 zakończonych transakcji skupu nieruchomości jest potwierdzeniem naszej pozycji na stołecznym rynku. Popyt na nasze usługi wynika m.in. z faktu, że jesteśmy zainteresowani wszelkiego rodzaju domami oraz mieszkaniami niezależnie od ich:

  • sytuacji prawnej,
  • stanu technicznego i wizualnego,
  • lokalizacji,
  • metrażu.

Obiekty z lokatorami to m.in. kawalerki, 2-, 3-, 4-pokojowe mieszkania w blokach, domy jedno- i wielorodzinne czy kamienice. Dysponujemy gotówką od ręki, dlatego każdą z powyższych nieruchomości jesteśmy skłonni nabyć nawet w ciągu doby po uprzedniej analizie i podpisaniu umów. Możesz nam zaufać, ponieważ gwarantujemy błyskawiczną realizację transakcji, pełen profesjonalizm obsługi i maksymalną dyskrecję.

Procedura skupu nieruchomości z lokatorami w Warszawie

Pierwszym krokiem do sprzedaży nieruchomości z lokatorami w ramach skupu jest kontakt z naszą firmą, co możesz zrobić poprzez zlecenie połączenia ze specjalistą i umówienie się na spotkanie. Przedstawiasz obiekt, a my otrzymujemy materiał do błyskawicznej analizy pod kątem finansowym i prawnym. Wiedząc, że klientom często zależy na czasie, bezzwłocznie przedstawiamy wycenę i udzielamy też wszelkich informacji na temat możliwości prawnych oraz formalności pozwalających sfinalizować transakcję. Ograniczamy się tylko do niezbędnych procedur, wykorzystując doświadczenie i wsparcie notariusza. Ostatnim etapem po sporządzeniu umowy kupna-sprzedaży nieruchomości jest przekazanie umówionej kwoty na wskazane konto bankowe.

Działamy:

  • bez pośredników,
  • z notariuszem,
  • z nastawieniem na obustronną korzyść,
  • bez zbędnych formalności,
  • operując gotówką.

Szczegóły dotyczące procedury skupu mieszkania z lokatorami przedstawiamy w trakcie rozmowy. Informacje na temat najemców Twojej nieruchomości są nam potrzebne do analizy i podjęcia decyzji o zakupie. Ich udział w procedurach nie jest wymagany, choć dobra praktyka polega na przekazaniu im wcześniej informacji na temat planowanej sprzedaży.

Lat doświadczenia

Zakończonych transakcji

Zadowolonych klientów