Co to znaczy „skup z dożywociem”?

Oferując skup nieruchomości z dożywociem, proponujemy nabycie domu, mieszkania czy działki z obciążeniem umową dożywocia. Polega ona na tym, że lokal pozostaje zamieszkany przez osobę, która zrzekła się prawa do niego w zamian za otrzymywanie określonych kwot w comiesięcznych ratach aż do końca życia. Choć przy sprzedaży taka sytuacja obiektywnie stanowi pewien problem, to za sprawą doświadczenia i posiadanej wiedzy możemy go z powodzeniem rozwiązać. Wiemy, jak skutecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami radzić sobie nawet z najtrudniejszymi komplikacjami.

Zapraszamy do kontaktu każdego, kogo interesuje skup nieruchomości z dożywociem niezależnie od wieku dożywotnika, stanu mieszkania albo domu czy innych obciążeń, jakimi jest on objęty. Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami branżowymi i prawnikami, którzy od lat działają w sektorze nieruchomości, co pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług. Mamy świadomość, że zależy Ci na bezpieczeństwie i szybkości transakcji, dlatego robimy wszystko, żeby przebiegła ona właśnie w taki sposób. Zapewniamy też pełną dyskrecję i kompleksowe wsparcie w przejściu przez niezbędne procedury oraz formalności.

Jakie nieruchomości skupujemy z dożywociem

Najczęściej zajmujemy się skupem nieruchomości mieszkalnych z dożywociem w budownictwie zarówno jedno-, jak i wielorodzinnym. Proponujemy uczciwą współpracę na dobrych warunkach niezależnie od powierzchni, rodzaju, lokalizacji, stanu technicznego i statusu prawnego nieruchomości. Gwarantujemy tak samo profesjonalne usługi również w przypadku gruntów, działek i lokali usługowych, które nabywamy na życzenie klientów. Jeśli interesuje Cię taka współpraca, skontaktuj się z nami i daj znać, jak możemy Ci pomóc!

Szybki i atrakcyjny skup nieruchmości z dożywociem

Tym, co przekonuje klientów do zaufania naszej firmie, jest błyskawiczna realizacja transakcji. Mamy świadomość, że zależy Ci na czasie i jak najszybszej sprzedaży, dlatego robimy wszystko, aby zapewnić właśnie takie warunki współpracy. Korzystamy z usług adwokatów zapewniających pomoc prawną w najtrudniejszych sytuacjach i posiadamy duże ilości gotówki, którą możemy dowolnie dysponować, dlatego proponujemy ekspresowy skup nieruchomości z dożywociem. W zależności od różnych czynników przeprowadzenie transakcji zajmuje od kilkunastu godzin do kilku dni.

Równie istotną kwestią, jak szybkość transakcji jest jej wartość. Wiemy, że chcesz uzyskać jak najlepsze warunki, dlatego przy wycenie bierzemy pod uwagę interesy obu stron i staramy się je ustalić na drodze kompromisu. Proponujemy rzetelne, obiektywne i wysoce konkurencyjne wyceny adekwatne do bieżącej wartości domu czy mieszkania z uwzględnieniem wszelkich zmiennych dotyczących nieuregulowanego stanu prawnego. Skontaktuj się, jeśli chcesz skorzystać z naszego skupu nieruchomości z dożywociem w Warszawie lub okolicach.

Lat doświadczenia

Zakończonych transakcji

Zadowolonych klientów