Zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać na wykonanie prac renowacyjnych, szczególnie jeśli dotyczą wad konstrukcyjnych i wiążą się z koniecznością zastosowania ciężkiego sprzętu. Proponujemy skup mieszkań do generalnego remontu i jesteśmy w stanie zaoferować godną cenę, która uwzględnia interesy i racje obu stron. Działamy uczciwe i przedstawiamy sytuację jasno. Gramy w otwarte karty i traktujemy Cię po partnersku – jeśli dajemy słowo, możesz mieć pewność, że je spełnimy.

Jakie nieruchomości można skupić do generalnego remontu

Jesteśmy elastyczni, dlatego rozważymy każdą ofertę. Zapraszamy do konsultacji niezależnie od tego, czy lokal jest po prostu stary i zaniedbany, czy całkowicie zniszczony, np. ze względu na pożar albo zalanie. Lokalizacja ani stan prawny również nie odgrywają roli, ponieważ proponujemy skup nieruchomości do generalnego remontu wszelkiego rodzaju. Nie jest dla nas istotne, czy znajduje się w dużym bloku, na kameralnym osiedlu, w kamienicy pamiętającej czasy przedwojenne czy ma formę jednorodzinnego budynku wolnostojącego, ponieważ pozostajemy otwarci na wszelkie oferty. Skontaktuj się z nami i daj znać, czego dotyczy Twoja!

Skupujemy nieruchomości do generalnego remontu w Warszawie i okolicach

Zapewniamy natychmiastową realizację transakcji. Jeżeli zaakceptujesz wycenę, zajmiemy się wszystkimi formalnościami i wypłacimy Ci pieniądze nawet w ciągu doby od podpisania umowy. Możesz liczyć na uczciwą propozycję, która bierze pod uwagę wszystkie najistotniejsze kwestie wpływające na wartość lokalu czy domu. Korzystając ze skupu mieszkań do generalnego remontu w ramach współpracy z naszą firmą, szybko pozbywasz się problemu, który wiąże się z posiadaniem nieruchomości w złym stanie technicznym.

Konieczność wykonania prac przywracających pomieszczenia czy cały budynek do używalności wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich środków lub nie chcesz przeznaczać ich na ten cel, możesz sprzedać nam swoją nieruchomość i zapomnieć o kłopocie. Zamiast utrzymywać niepotrzebny Ci lokal albo dom, który generuje stałe, całkowicie zbędne koszty, masz szansę na uzyskanie uczciwej ceny kupna zaoferowanej przez naszą firmę.

Jak skutecznie skupić nieruchomość do generalnego remontu

Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie, e-mailowo lub osobiście, a przekażemy Ci wszystkie informacje dotyczące transakcji. Pierwszym etapem jest sprawdzenie nieruchomości przez naszych pracowników, aby następnie móc zaproponować rzetelną i obiektywną wycenę. Jeśli zaoferowana kwota będzie Ci odpowiadać, przejdziemy do podpisania umowy i zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Procedury leżą po naszej stronie, dlatego oszczędzasz czas, a pieniędzmi możesz cieszyć się nawet w ciągu 24 godzin od finalizacji transakcji. Współpraca przebiega szybko, łatwo i bezproblemowo, dlatego zapraszamy do kontaktu każdego, kogo interesują usługi skupu mieszkań i domów do generalnego remontu w Warszawie i okolicach.

Lat doświadczenia

Zakończonych transakcji

Zadowolonych klientów