Skup udziałów w nieruchomościach

Posiadanie udziału w lokalu czy działce nierzadko bywa problematyczne – dzieje się tak, gdy współwłaściciel nie osiąga z tego tytułu żadnych zysków. Musi jednak dodatkowo ponosić koszty utrzymania nieruchomości, np. opłacać czynsz lub inne rachunki. Bez przeszkód można jednak swoją część np. mieszkania lub domu sprzedać. Co więcej, w większości takich przypadków nie jest do tego potrzebna zgoda innych współwłaścicieli.

Poszukiwanie prywatnego inwestora jest z kolei przeważnie dość długotrwałym procesem. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z biurem, którego główną usługą jest skup części udziałów w nieruchomości. Jej stan prawny i techniczny jest przez specjalistów w krótkim czasie dokładnie analizowany, co prowadzi do rzetelnej wyceny. Działamy bardzo szybko i jesteśmy w stanie nabyć zarówno udziały w sporych obiektach, jak i mniejszych budynkach czy działkach.

Dlaczego warto skupić część udziałów?

Rynek nieruchomości nieustannie wypełnia się nowymi ofertami, a dobrze przygotowane do sprzedaży mieszkanie można zbyć nawet w przeciągu kilku dni. Znacznie trudniej jest jednak znaleźć kupca na część udziałów w takich lokalach lub w gruntach. Wynika to z ograniczonych możliwości korzystania z należącej do kilku współwłaścicieli nieruchomości przy jednoczesnym ponoszeniu wszystkich opłat za jej utrzymanie.

Takich problemów można skutecznie uniknąć dzięki skorzystaniu z usług naszej firmy. Dysponujemy odpowiednim kapitałem, by zaproponować korzystne warunki sprzedaży swoich udziałów wszystkim współwłaścicielom danej nieruchomości. Jest to atrakcyjne rozwiązanie dla obu stron transakcji – przede wszystkim jednak dla klientów, którzy chcą w krótkim czasie otrzymać pożądaną kwotę za część mieszkania, domu czy działki.

Skupujemy udziały na terenie całego kraju

Problemem przy sprzedaży nieruchomości może być jej lokalizacja. Lokale użytkowe i mieszkalne znajdujące się w centrach dużych miast dość szybko znajdują nabywcę. Nieco trudniej wygląda to w przypadku mniej atrakcyjnych z inwestycyjnego punktu widzenia okolic. Rozwiązaniem jest skup części udziałów w nieruchomości – usługi w tym zakresie realizujemy na terenie całego kraju, również w małych miejscowościach, gdzie rynek wtórny nie obfituje w wiele ofert oraz zdecydowanych kupców.

Nie prowadzimy takich działań na podstawie uzyskanego z banków wsparcia finansowego. Dysponujemy sporym kapitałem własnym, który pozwala nam na szybką wypłatę konkretnej kwoty naszym klientom. Jeśli jesteś współwłaścicielem w nieruchomości zadłużonej czy wymagającej remontu, również możesz się z nami skontaktować w celu sprzedaży swoich udziałów. W krótkim czasie przygotujemy rzetelną wycenę i dopełnimy wszelkich niezbędnych formalności.

Lat doświadczenia

Zakończonych transakcji

Zadowolonych klientów